Simple Glossary (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Term
id: Istilah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Definition
id: Definisi

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
