Simple Glossary (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
