Simple Glossary (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Term
lv: Termins

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Definition
lv: Definīcija

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
