Simple Glossary (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Help
ru: Справка

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Term
ru: Термин

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Definition
ru: Определение

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
