Simple Glossary (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Term
cs: Termín

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Definition
cs: Definice

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
