Simple Glossary (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Help
es: Ayuda

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Term
es: Término

en: Configuration
es: Configuración

en: Page Title
es: Título de página

en: Definition
es: Definición

en: Keyword
es: Clave

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
