Simple Glossary (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Term
hr: Pojam

en: Configuration
hr: Postavke

en: Definition
hr: Definicija

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
