Simple Glossary (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Term
tr: Terim

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Definition
tr: Tanım

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
