Simple Glossary (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Term
be: Тэрмін

en: Configuration
be: Налады

en: Definition
be: Азначэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
