Simple Glossary (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Term
eu: Termino

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Definition
eu: Definizioa

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
