Simple Glossary (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Definition
nl: Definitie

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
