Simple Glossary (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Term
oc: Tèrme

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Definition
oc: Definicion

en: Keyword
oc: Mot clau

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
