Simple Glossary (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Help
et: Abi

en: Term
et: Termin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Definition
et: Definitsioon

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
