Simple Glossary (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
