Simple Glossary (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Term
ar: المصطلح

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Definition
ar: تعريف

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
