Simple Glossary (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Term
ca: Terme

en: Configuration
ca: Configuració

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Definition
ca: Definició

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
