Simple Glossary (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Term
el: Όρος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Definition
el: Ορισμός

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
