Simple Glossary (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Term
az: Termin

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Definition
az: Tərif

en: Keyword
az: Açar söz

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
