Simple Glossary (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Term
is: Hugtak

en: Definition
is: Skilgreining

en: About
is: Um
