Simple Glossary (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Term
it: Termine

en: Configuration
it: Configurazione

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Definition
it: Definizione

en: Keyword
it: Parola chiave

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
