Simple Glossary (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Term
pl: Termin

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Definition
pl: Definicja

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
