Simple Google Maps (4.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Map
ar: خريطة
