Simple Google Maps (4.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
