Simple Google Maps (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Map
ta: வரைபடம்
