Simple Google Maps (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Map
gu: નકશો
