Simple Google Maps (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: Map
da: Knyt

en: Satellite
da: Satellit

en: Map type
da: Korttype

en: Google Maps API key
da: Google Maps API-nøgle

en: Zoom level
da: Zoomniveau

en: Field types
da: Felttyper
