Simple Google Maps (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Map type
oc: Tipe de mapa
