Simple Google Maps (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Map
fi: Kartta

en: Field types
fi: Kenttätyypit
