Simple Google Maps (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Map
he: מפה
