Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
