Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: There are no groups yet.
gl: Aínda non hai grupos asignados.

en: No group types available. <a href="@link">Add group type</a>.
gl: Non hai tipos de grupos dispoñibles. <a href="@link">Engadir tipo de grupo</a>.
