Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
