Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.
