Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
