Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Owner
ar: المالك

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.
