Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: Filter
ast: Filtru

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Owner
ast: Dueñu
