Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Active
az: Aktiv

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Owner
az: Sahib

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.
