Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Active
bg: Активен

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.
