Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.
