Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Filter
ca: Filtra

en: Group ID
ca: ID del grup

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.
