Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Groups
da: Grupper

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Active
da: Aktiv

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Owner
da: Ejer

en: Created on
da: Oprettet den

en: @type %title has been created.
da: @type %title oprettet.

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.
