Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
