Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.
