Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.
