Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Active
fa: فعال

en: Filter
fa: فیلتر

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Owner
fa: مالک

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.
