Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
