Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Filter
hr: Pročisti

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Owner
hr: Vlasnik

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.
