Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL
