Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:
