Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Groups
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Email
ja: メール

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Active
ja: アクティブ

en: Filter
ja: フィルター

en: Group ID
ja: グループID

en: URL alias
ja: URLエイリアス

en: Owner
ja: 所有者

en: Group Name
ja: グループ名

en: Created on
ja: 作成日

en: @type %title has been created.
ja: @type %title が作成されました。

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。
